fbpx

APIE MUS

UAB Tenergija - įmonė, įrengianti saulės elektrines, užtikrinančias visus individualių ir verslo klientų elektros energijos bei architektūrinius poreikius.

Tenergija, UAB – Lietuvos saulės energetikos asociacijos narė, kvalifikuota ir atestuota komanda, vienijanti patyrusius saulės elektrinių, kaupiklių ir EV įkrovimo sprendimų ekspertus, rinkoje dirbančius nuo 2011 metų, neabejojančius saulės energetikos ateitimi ir kartu su Lietuvos saulės energetikos asociacija siekiančius palankesnių sąlygų saulės energijos naudojimui Lietuvoje.

Saulės energija tampa vis patrauklesne ir populiaresne alternatyva tapti gaminančiu vartotoju ir tokiu būdu aprūpinti energija ateities namus. Neabejotinai artėjame prie dienos, kai saulės generatoriai bus visur, kur yra elektros tinklas. Saulės elektrinė veikiausiai yra elegantiškiausias sprendimas patenkinti mūsų pastatų energetiniams poreikiams ir apsiginti nuo labai nestabilios elektros energijos kainos.

Tenergija

TENERGIJA, UAB

KODĖL MES?
Įdiegtų saulės elektrinių apimtys, jose panaudotos įrangos ir sprendinių įvairovė, energijos gamybos ir kiti statistiniai duomenys - su šia patirtimi jaučiamės užtikrintai siūlydami racionalius sprendimus ir tenkindami jūsų energetinius poreikius.

Racionali komplektacija

Saulės elektrinę sudarančių įrenginių tarpusavio suderinamumas – maksimalaus rezultato pagrindas. Siūlome tik tai, ko Jums išties reikia!

Vizualinis sprendimas

Laikomės nuomonės, kad saulės elektrinė privalo integruotis į esamų pastatų architektūrinę visumą, todėl estetinį sprendimą ir aukštą darbų atlikimo kultūrą garantuojame.

Patikimi įrangos gamintojai

Įranga – tik iš Tier1 reitingą turinčių, gamintojų, užtikrinančių tiekimą ir klientų aptarnavimą visuose žemynuose išvystytame atstovybių tinkle.

Atestuota įmonė

Esame saulės elektrinių įrengimo (Nr. EI-0143) ir eksploatavimo (Nr. E-2374) srityse atetuota įmonė, veikloje taikanti ISO9001, ISO14001 ir OHSAS180001 vadybos sistemas.

10 metų garantija darbams!

Esame elektros įrenginių įrengimo ir eksploatavimo srityse atestuota įmonė, kurios veikla apdrausta civilinės atsakomybės draudimu.

Jokių suktybių!

Neadekvačios garantijos, baimės kurstymas ir kiti reklaminiai triukai nukreipia Jūsų dėmesį nuo esminių dalykų. Mes viską sustatysime į savo vietas!

SERTIFIKATAI, LICENCIJOS

ISO 9001

ISO 9001

Kokybės vadybos sistema
ISO 9001:2015/ LST EN ISO 9001:2015

Licencija eksploatuoti elektros įrenginius

Licencija eksploatuoti elektros įrenginius

Valstybinė energetikos inspekcija prie Energetikos ministerijos išduotas atestatas Nr. E-2374

Huawei partneris

„HUAWEI“ sertifikatas

T-Energy – oficialus inverterių „HUAWEI“ partneris Lietuvoje.

ISO 14001

ISO 14001

Aplinkos apsaugos vadybos sistema
ISO 140001:2015/ LST EN ISO 14001:2015

Licencija įrengti elektros įrenginius

Licencija įrengti elektros įrenginius

Valstybinė energetikos inspekcija prie Energetikos ministerijos išduotas atestatas Nr. EI-0143

„LG Solar“ sertifikatas

T-Energy – oficialus saulės modulių „LG Solar“ instaliuotojas Lietuvoje.

BS OHSAS 18001

BS OHSAS 18001

Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema
BS OHSAS 18001:2007/ LST 1977:2008

„SHARP“ sertifikatas

„SHARP“ sertifikatas

T-Energy – oficialus saulės modulių „SHARP“ partneris Lietuvoje.

T-Energy dirba tiems, kurie:

  1. Siekia TAUPYTI investuodami į valstybės skatinamas statyti saulės elektrines, prisidedančias prie elektros energijos gamybos decentralizacijos nacionaliniu mastu.
  2. Ketina TAUSOTI aplinką mažindami oro taršą, anglies dvideginio koncentraciją – tai, kas sukuria šiltnamio efektą, darantį nepataisomą žalą mūsų planetai ir gamtai.
  3. TIKI, kad saulės energetika yra žmonių gerovės ir klimato kaitos problemų sprendimo pagrindas.

 

Kokią įrangą diegiame?

  1. Klientams rekomenduojame tik saulės modulius gamintojų, turinčių Bloomberg New Energy Finance jiems suteiktą aukščiausią „Tier 1” reitingą.
  2. Inverteriai. Tik aukščiausios kokybės gamintojų (pvz. Huawei, Fronius, SolarEdge).
  3. Tvirtinimo konstrukcijos. Sertifikuotos, ilgaamžės, estetiškos, kompaktiškos, užtikrinančios įvairių stogo dangų sandarumą.

MŪSŲ KOMANDA

Mantas Volkus
Saulės elektrinių ekspertas, įmonės steigėjas
Saulės elektrinių įrengimo sektoriuje nuo 2011 metų. Vienas iš bendraautorių kuriant dvipusės apskaitos (gaminančio vartotojo) koncepciją. Tarybos narys Elektrą iš saulės gaminančių vartotojų asociacijoje (EISGVA).

Saulės elektrinė - tai ne tik saulės modulių ir inverterio techninės charakteristikos. Ekspertinės žinios tarpusavyje derinant įrenginius, projektavimas ir tikslus montavimo darbų atlikimas - tai trys komponentai optimaliam saulės elektrinės veikimui ir išvaizdai.

Gintautas Kasparavičius
Saulės elektrinių ir elektromobilių įkrovimo stotelių ekspertas
Nuo 2011 metų kaupiama patirtis įgyvendinant pirmuosius Lietuvoje į pastatų stogus integruotų, ant šlaitinių ir plokščių stogų saulės elektrinių projektus. Elektromobiliai ir jų įkrovimo stotelės.

Ant pastato stogo įrengiama saulės elektrinė taps neatsiejama jo konstrukcine dalimi bent 25 metų laikotarpiui, todėl patikimi techniniai sprendimai, kokybiškos montavimo medžiagos, ir aukšta atliktų darbų kultūra yra bekompromisės sąlygos.

Albertas Geigalas
Elektros įrenginių įrengimo ir eksploatavimo ekspertas
Aukščiausios kategorijos ekspertas įrengiant mažas ir dideles saulės elektrines, prijungiant jas prie tinklo ir priduodant Valstybinei energetikos ir reguliavimo tarybai, bei vėliau jas ekploatuojant.

Saugumas - svarbiausia. Kiekviena saulės elektrinė turi būti įrengta laikantis teisės aktų ir techninių reikalavimų, o prieš naudojimą – išbandyta.

Montuotojų komanda Nr. 1
Šlaitinių stogų ekspertai
Banguota, valcinė, trapecinė skarda, šiferis, betoninės, molinės čerpės ir kitos populiariausios šlaitinių stogų dangos
Montuotojų komanda Nr. 2
Plokščių stogų ekspertai
Specializuojasi ne tik aukščiausios klasės ESDEC (Olandija), bet ir kitų gamintojų (K2 Systems, Aerocompact, SFLEX, Corab) konstruktyvais.

T-ENERGY

KONTAKTAI

Turite klausimų? O gal pasiūlymų? Kažkas neveikia? Tuomet prašome susisiekti.

T-Energy visoje Lietuvoje

solar@t-energy.lt

T-Energy Vilnius

Gedimino pr. 20, 01103 Vilnius

WORKLAND

+370 687 08571

T-Energy Kaunas

Karaliaus Mindaugo pr. 37, 44307

ARKA

+370 641 08960