fbpx

APIE MUS

T-Energy - įmonė, įrengianti saulės elektrines, užtikrinančias visus individualių ir verslo klientų elektros energijos bei architektūrinius poreikius.

Priklausome Lietuvos saulės energetikos asociacijai, esame kvalifikuota ir atestuota komanda, vienijanti patyrusius saulės elektrinių ekspertus, rinkoje dirbančius nuo 2011 metų, neabejojančius saulės energetikos ateitimi ir kartu su Lietuvos saulės energetikos asociacija siekiančius palankesnių sąlygų saulės energijos naudojimui Lietuvoje.

Saulės energija tampa vis patrauklesne ir populiaresne alternatyva aprūpinti energija ateities namus. Neabejotinai artėjame prie dienos, kai saulės generatoriai bus visur, kur yra elektros tinklas. Saulės elektrinė veikiausiai yra elegantiškiausias sprendimas patenkinti mūsų pastatų energetiniams poreikiams ir apsiginti nuo vėl augti pradėjusios elektros kainos.

Apie mus - T-Energy

SAULĖS ELEKTRINĖS ĮRENGIMAS

KODĖL MES?

Įdiegtų saulės elektrinių apimtys, jose panaudotos įrangos ir sprendinių įvairovė, energijos gamybos ir kiti statistiniai duomenys - su šia patirtimi jaučiamės užtikrintai siūlydami racionalius sprendimus ir tenkindami jūsų energetinius poreikius.

Racionali komplektacija

Puikiai tarpusavyje suderinti įrenginiai – maksimalaus rezultato pagrindas. Daugiau – nebūtinai geriau. Tik tai, ko Jums išties reikia! Ir sutaupysite, ir maksimumą pasieksite.

Vizualinis sprendimas

Mūsų nuomone, saulės elektrinė privalo integruotis į esamų pastatų architektūrinę visumą, todėl estetinį sprendimą ir aukštą darbų atlikimo kultūrą garantuojame.

Patikimi įrangos gamintojai

Įranga – tik iš skaidrių, pasaulyje lyderiaujančių, aukščiausią Tier1 reitingą turinčių, gamintojų, užtikrinančių tiekimą ir klientų aptarnavimą visuose žemynuose išvystytame atstovybių tinkle.

Atestuota įmonė

Esame saulės elektrinių įrengimo (Nr. EI-0143) ir eksploatavimo (Nr. E-2374) srityse atetuota įmonė, veikloje taikanti ISO9001, ISO14001 ir OHSAS180001 vadybos sistemas.

10 metų garantija darbams!

Jokių subrangovų – viską atliekame patys, todėl už viską patys ir atsakome.
Civilinės atsakomybės draudimo polisas.

Jokių suktybių!

Neadekvačios garantijos, baimės kurstymas ir kiti reklaminiai triukai nukreipia Jūsų dėmesį nuo esminių dalykų. Mes viską sustatysime į savo vietas!

SERTIFIKATAI, LICENCIJOS

ISO 9001

ISO 9001

Kokybės vadybos sistema
ISO 9001:2015/ LST EN ISO 9001:2015

Licencija eksploatuoti elektros įrenginius

Licencija eksploatuoti elektros įrenginius

Valstybinė energetikos inspekcija prie Energetikos ministerijos išduotas atestatas Nr. E-2374

„HUAWEI“ sertifikatas

„HUAWEI“ sertifikatas

T-Energy – oficialus inverterių „HUAWEI“ partneris Lietuvoje

ISO 14001

ISO 14001

Aplinkos apsaugos vadybos sistema
ISO 140001:2015/ LST EN ISO 14001:2015

Licencija įrengti elektros įrenginius

Licencija įrengti elektros įrenginius

Valstybinė energetikos inspekcija prie Energetikos ministerijos išduotas atestatas Nr. EI-0143

BS OHSAS 18001

BS OHSAS 18001

Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema
BS OHSAS 18001:2007/ LST 1977:2008

„SHARP“ sertifikatas

„SHARP“ sertifikatas

T-Energy – oficialus saulės modulių „SHARP“ partneris Lietuvoje

T-Energy dirba tiems, kurie:

  1. Siekia TAUPYTI investuodami į valstybės skatinamas statyti saulės elektrines, prisidedančias prie elektros energijos gamybos decentralizacijos nacionaliniu mastu.
  2. Ketina TAUSOTI aplinką mažindami oro taršą, anglies dvideginio koncentraciją – tai, kas sukuria šiltnamio efektą, darantį nepataisomą žalą mūsų planetai ir gamtai.
  3. TIKI, kad saulės energetika yra žmonių gerovės ir klimato kaitos problemų sprendimo pagrindas.

 

Kokią įrangą diegiame?

  1. Klientams rekomenduojame tik saulės modulius gamintojų, turinčių Bloomberg New Energy Finance jiems suteiktą aukščiausią „Tier 1“ reitingą. Plačiau.
  2. Inverteriai. Tik aukščiausios kokybės gamintojų (pvz. Huawei, SolarEdge).
  3. Tvirtinimo konstrukcijos. Sertifikuotos, ilgaamžės, estetiškos, kompaktiškos, užtikrinančios įvairių stogo dangų sandarumą.

 

Kokį matome savo klientą?

Inovatyvų, nebijantį iššūkių ilgos distancijos bėgiką, kuriam saulės elektrinė yra ne vien vatai ir kilovatvalandės, o jį supančios aplinkos, gyvenimo stiliaus ir jo namų architektūrinės visumos dalis.

Todėl siekiame savo klientams pasiūlyti estetinius saulės elektrinių sprendimus, aukštos kokybės įrangą ir jos įrengimo darbų kultūrą, pasidalindami išmanaus elektros energijos vartojimo patirtimi.

KAS YRA MŪSŲ KLIENTAS?

T-Energy - integruotos saulės elektrinės

Individualus klientas

Saulės elektrinės, užtikrinančios visus Jūsų namų energetinius ir achitektūrinius poreikius.

Apie mus - T-Energy

Verslo klientas

Saulės elektrinė ant biuro, gamybinio, prekybos, logistikos įmonės ar kitokio pastato stogo – išmintingas sprendimas, leisiantis mokėti už elektros energiją fiksuotą kainą.

Apie mus - T-Energy

Virtualus gaminantis vartotojas

Esate daugiabučio gyventojas? Jūsų namo stogas netinkamas saulei? O gal išvis nėra jokio stogo? Būkite tikras: įdarbinti saulę galite ir Jūs.

T-ENERGY

KONTAKTAI

Turite klausimų? O gal pasiūlymų? Kažkas neveikia? Tuomet prašome susisiekti.
Dirbame visoje Lietuvoje

T-Energy Vilnius

Gedimino pr. 20, 01103 Vilnius

WORKLAND

Tel. 8 687 08571

T-Energy Kaunas

Karaliaus Mindaugo pr. 37, 44307

WORKLAND

Tel. 8 641 08960