fbpx
Mantas Volkus
Saulės elektrinių ekspertas
Saulės elektrinių įrengimo sektoriuje nuo 2011 metų. Vienas iš bendraautorių kuriant dvipusės apskaitos (gaminančio vartotojo) koncepciją. Tarybos narys Lietuvos saulės energetikos asociacijoje.

Saulės elektrinė - tai ne tik saulės moduliai ir inverteris. Ekspertinės žinios tarpusavyje derinant įrenginius, projektavimas ir tikslus montavimo darbų atlikimas - tai trys komponentai optimaliam saulės elektrinės veikimui ir išvaizdai.

Gintautas Kasparavičius
Saulės elektrinių ir elektromobilių įkrovimo stotelių ekspertas
Nuo 2011 metų kaupiama patirtis įgyvendinant pirmuosius Lietuvoje į pastatų stogus integruotų, ant šlaitinių ir plokščių stogų saulės elektrinių projektus. Elektromobiliai ir jų įkrovimo stotelės.

Ant pastato stogo įrengiama saulės elektrinė taps neatsiejama jo konstrukcine dalimi bent 25 metų laikotarpiui, todėl patikimi techniniai sprendimai, kokybiškos montavimo medžiagos, ir aukšta atliktų darbų kultūra yra bekompromisės sąlygos.

Albertas Geigalas
Elektros įrenginių įrengimo ir eksploatavimo ekspertas
Aukščiausios kategorijos ekspertas įrengiant mažas ir dideles saulės elektrines, prijungiant jas prie tinklo ir priduodant Valstybinei energetikos ir reguliavimo tarybai, bei vėliau jas ekploatuojant.

Saugumas - svarbiausia. Kiekviena saulės elektrinė turi būti įrengta laikantis teisės aktų ir techninių reikalavimų, o prieš naudojimą – išbandyta.

Montuotojų komanda Nr. 1
Šlaitinių stogų ekspertai
Banguota, valcinė, trapecinė skarda, šiferis, betoninės, molinės čerpės ir kitos populiariausios šlaitinių stogų dangos
Montuotojų komanda Nr. 2
Plokščių stogų ekspertai
Specializuojasi ne tik aukščiausios klasės ESDEC (Olandija), bet ir kitų gamintojų (K2 Systems, Aerocompact, SFLEX, Corab) konstruktyvais.


  [dropuploader dropuploader-474]  T-ENERGY

  KONTAKTAI

  Turite klausimų? O gal pasiūlymų? Kažkas neveikia? Tuomet prašome susisiekti.

  T-Energy visoje Lietuvoje

  solar@t-energy.lt

  T-Energy Vilnius

  Gedimino pr. 20, 01103 Vilnius

  WORKLAND

  +370 687 08571

  T-Energy Kaunas

  Karaliaus Mindaugo pr. 37, 44307

  ARKA

  +370 641 08960